Rubriky: Firefox

Jak ve Firefoxu 4.0 vypnout animace při práci s panely

Ve vývojových verzích Firefoxu 4.0 se můžete v souvislosti s prohlížením v panelech setkávat s animacemi. Ty se týkají „pouze“ hlaviček panelů a povšimnete si jich aktuálně při otevírání a zavírání panelů, do budoucna pak např. při změně pořadí panelů. Pokud se vám uvedené animace nelíbí, máte možnost je snadno vypnout. Přejděte na konfigurační stránku about:config a na ní změňte předvolbu browser.tabs.animate na hodnotu false.

8 komentářů k článku “Jak ve Firefoxu 4.0 vypnout animace při práci s panely”

 1. lední brtník napsal(a)

  proměnná ve 4beta2 není, založil jsem, nefunguje.

 2. Pavel Cvrček napsal(a)

  Předvolba je dostupná v aktuálních vývojových verzích tj. ve Firefoxu 4.0 Beta 2 ještě není dostupná.

 3. Miki napsal(a)

  Dají se nějak sloučit ikony na liště Windows 7 do jedné, jako to má FF 3? Pokud mám volbu „Vždy seskupit, skrýt popisky“ a otevřu více panelů, tak to vypadá, jako bych otevřel např Word s více dokumenty.

 4. Pavel Cvrček napsal(a)

  [3] Tvoje otázka nesouvisí se zprávičkou. Na podobné dotazy je tu fórum podpory uživatelů, které je na adrese http://forum.mozilla.cz/.

 5. MaofKO napsal(a)

  dúfam, že sa tie animácie budú dať vypnúť aj cez normálne nastavenia, a nie len animácie, nie každý, komu to lezie na nervy si trúfne hrabať sa v about:config

 6. Hrach napsal(a)

  hm, tak v betě 3 ty nové animace nejsou :/

 7. Pavel Cvrček napsal(a)

  Nově byla doplněna animace při zavírání panelu. Netuším, zda se stihla do „zmražení“ vývoje pro Betu 3. Pokud ne, bude v Beta 4.

 8. David napsal(a)

  [7] Pravděpodobně se nestihla dát do třetí betaverze, mám ji taky a animaci při zavření panelu nevidím…