Rubriky: Doplňky Firefox

Personas 1.4 přináší funkci oblíbených vzhledů

Mozilla Labs je opět velmi aktivní a po včerejším vydání Mozilla Weave Sync je tu aktualizace lehkých motivů vzhledu Personas na verzi 1.4. Vývoj tohoto doplňku integrací s Firefoxem 3.6 neskončil a pod hlavičkou Mozilla Labs je dále vyvíjen. Cílem je i nadále hledat způsoby, jak usnadnit a vylepšit možnosti upravení vzhledu webového prohlížeče. Dost možná se brzy dočkáme i Personas pro Thunderbird.

Hlavní novinkou verze 1.4 je podpora pro oblíbené. Nově tak můžete přiřadit vaše oblíbené vzhledy do kolekce oblíbených bez nutnosti je složitě dohledávat. Druhou zajímavou novinkou je možnost zrušit nedávno nastavený vzhled a vrátit se k tomu původnímu. Vzhled lze sice dočasně nastavit přejetím před náhled vzhledu na webech Personas či Mozilla Add-ons, ale i po jeho nastavení může řada lidí chtít se vrátit k tomu původnímu. K tomu nově slouží informační lišta, kde můžete nastavení vzhledu odvolat.

Novinek je pochopitelně více, a pokud se s nimi chcete seznámit bez instalace rozšíření Personas, podívejte se na následující video (v angličtině).