Rubriky: Firefox

Přizpůsobení Firefoxu bude v novém

Čas od času zde představíme návrh nějaké grafické úpravy Firefoxu. Dnes si na obrázku představíme připravovanou úpravu dialogu přizpůsobení lišt. V novém bude sloužit i pro přizpůsobení hlavní nabídky, která se patrně přesune do pravého rohu. Podobu přizpůsobení si lze vyzkoušet i online.

Ukázka integrovaného PDF prohlížeče ve Firefoxu

8 komentářů k článku “Přizpůsobení Firefoxu bude v novém”

 1. Charla napsal(a)

  To vypadá hezky. Konečně nebude potřeba Personal Menu doplněk. Nicméně bude zase potřeba doplněk, který to přesune zprava doleva.

 2. Michal Janík napsal(a)

  Kapku nezvyk, ale pěkné je to velice.

 3. Petr napsal(a)

  Na tablet dobré, na desktop hnus. Doufám, že to nebudu muset používat, tablet nechci. 🙂

 4. Lucas napsal(a)

  To si snad vývojáři myslí, že když okopíruju Chrome, že to snad zvedne zkomírající popularitu Firefoxu ? To by musel mít reklamu v metru, televizi, a musel by se lidem vnucovat např. při instalaci antiviru. Vůbec to není o tlačítku menu vpravo dole, o šikmých panelech. Je to jen o distribuční a propagační politice. Je to opravdu smutné nemyslíte ?

 5. Menty napsal(a)

  Já bych se spíš chtěl zeptat, ve které verzi to tak bude a taky, jestli to bude vůbec letos.

 6. Pavel Cvrček napsal(a)

  Aktuální vývojová verze je Firefox 18. Kdyby se to objevilo v této verzi (což nikdo neřekl), tak se to ve stabilní verzi objeví za 18 týdnů. Už z toho je patrné, že to letos určitě nebude.

  Viz popis, jak funguje vývojový cyklus:
  http://www.mozilla.cz/zpravicky/jak-bude-vypadat-vyvoj-po-vydani-firefoxu-4/

 7. Menty napsal(a)

  S vývojovým cyklem jsem obeznámen už od verze 4. Navíc, to že je to v Nightly nebo v Auroře ještě neznamená, že to vůbec půjde do ostré verze. Třeba ty animované panely, co měly být už minulý rok. Rok se ale s rokem sešel a animované panely pořád nejsou, stejně tak jako třeba Správce stahování, ten je v Nightly taky nějaký ten pátek. Myslel jsem to spíš tak, jestli už Mozilla zveřejnila, do kterých verzí by to tak chtěla stihnout.

 8. Menty napsal(a)

  A mimochodem, tenhle koncept je fakt super, hodně se mi to líbí, každopádně aby to někdy bylo, stejně jako tyhle koncepty:

  Nastavení: http://people.mozilla.com/~zfang/Preferences/InContentPreferences.jpg

  A pak ty kulaté panely atd.