Přizpůsobení Firefoxu bude v novém

Čas od času zde představíme návrh nějaké grafické úpravy Firefoxu. Dnes si na obrázku představíme připravovanou úpravu dialogu přizpůsobení lišt. V novém bude sloužit i pro přizpůsobení hlavní nabídky, která se patrně přesune do pravého rohu. Podobu přizpůsobení si lze vyzkoušet i online.

Ukázka integrovaného PDF prohlížeče ve Firefoxu

Přečtěte si také

8 odpovědí

 1. Charla napsal(a) :

  To vypadá hezky. Konečně nebude potřeba Personal Menu doplněk. Nicméně bude zase potřeba doplněk, který to přesune zprava doleva.

 2. Michal Janík napsal(a) :

  Kapku nezvyk, ale pěkné je to velice.

 3. Petr napsal(a) :

  Na tablet dobré, na desktop hnus. Doufám, že to nebudu muset používat, tablet nechci. 🙂

 4. Lucas napsal(a) :

  To si snad vývojáři myslí, že když okopíruju Chrome, že to snad zvedne zkomírající popularitu Firefoxu ? To by musel mít reklamu v metru, televizi, a musel by se lidem vnucovat např. při instalaci antiviru. Vůbec to není o tlačítku menu vpravo dole, o šikmých panelech. Je to jen o distribuční a propagační politice. Je to opravdu smutné nemyslíte ?

 5. Menty napsal(a) :

  Já bych se spíš chtěl zeptat, ve které verzi to tak bude a taky, jestli to bude vůbec letos.

 6. Pavel Cvrček napsal(a) :

  Aktuální vývojová verze je Firefox 18. Kdyby se to objevilo v této verzi (což nikdo neřekl), tak se to ve stabilní verzi objeví za 18 týdnů. Už z toho je patrné, že to letos určitě nebude.

  Viz popis, jak funguje vývojový cyklus:
  http://www.mozilla.cz/zpravicky/jak-bude-vypadat-vyvoj-po-vydani-firefoxu-4/

 7. Menty napsal(a) :

  S vývojovým cyklem jsem obeznámen už od verze 4. Navíc, to že je to v Nightly nebo v Auroře ještě neznamená, že to vůbec půjde do ostré verze. Třeba ty animované panely, co měly být už minulý rok. Rok se ale s rokem sešel a animované panely pořád nejsou, stejně tak jako třeba Správce stahování, ten je v Nightly taky nějaký ten pátek. Myslel jsem to spíš tak, jestli už Mozilla zveřejnila, do kterých verzí by to tak chtěla stihnout.

 8. Menty napsal(a) :

  A mimochodem, tenhle koncept je fakt super, hodně se mi to líbí, každopádně aby to někdy bylo, stejně jako tyhle koncepty:

  Nastavení: http://people.mozilla.com/~zfang/Preferences/InContentPreferences.jpg

  A pak ty kulaté panely atd.