Rubriky: Firefox

Proč zítra vydaný Firefox ponese označení 14.0.1

Vydání nové verze Firefoxu je naplánováno již na zítra. Ačkoliv mnozí z vás informaci o verzi nesledují, možná vás zítra zaujme, že ponese rovnou označení 14.0.1. Proč tomu tak je? Vysvětlení je vcelku prosté.

Jak si možná mnozí vzpomínáte, před nedávnem vyšel nový Firefox pro Android, který byl založen právě na Firefoxu 14, resp. na jeho „vnitřnostech“. Zítra vyjde spolu s novou verzí Firefoxu pro desktop i jeho aktualizace. Obě verze tak ponesou označení 14.0.1. Od Firefoxu 15 pak budou Firefox pro desktop i Android vycházet souběžně.

2 komentářů k článku “Proč zítra vydaný Firefox ponese označení 14.0.1”

  1. Charla napsal(a)

    Firefox 14.01 pro Android. Je to jen synchronizace čísel, nebo opravuje i chyby? Konkrétně mě zajímá chyba, kdy přesto že je FX na kartě rve natvrdo svá data do paměti telefonu – včetně cache. Takže stačí si prohlédnout dvě stránky a v telefonu není místo :-/ a mazat data aplikací se mi vážně po každém vypnutí nechce, když se tím maže i nastavení syncu.

  2. Tonda napsal(a)

    Myslím, že se to s těmi verzemi poněkud přehání. Jak jsem se díval, tak na začátku roku 2010 vyšla verze 3.5 a během 2 let je tu 14 a už tu píší o 16…