Rubriky: Firefox

Ve vývojové verzi Firefoxu jsou zpět animace panelů

Pokud jste v aktuální vývojové verzi Firefoxu 18 zkoušeli přesouvat panely, patrně jste si všimli, že došlo k návratu animace při přesouvání panelů (lze zkouknout na následujícím videu). Ta se již kdysi objevila ve vývojové verzi Firefoxu 8, ale později byla stažena kvůli problémům, s kterými se například potýkali vývojáři rozšířeni. Nyní by snad mělo být vše v pořádku. Prozatím chybí obdobná „animace“ při přesouvání panelu do jiného či nového okna.

7 komentářů k článku “Ve vývojové verzi Firefoxu jsou zpět animace panelů”

 1. Menty napsal(a)

  Jenom bych chtěl podotknout, že tato funkce je už i v kanálu Aurora, tj verze 17.

 2. Lucas napsal(a)

  Hurá !!! :))) tak na tohle se těším víc jak na australis 🙂

 3. Lucas napsal(a)

  I když ten minináhled při tažení v této animaci vypadá dost rušivě.

 4. Jaroslav Matura napsal(a)

  Ano!!! Přesouvání bez klouzání je hned po (dnes už menší) paměťové nenažranosti druhá nejotravnější věc ve Firefoxu. Jsem rád, že se to Mozille po sedmnácti verzích (pokud nepočítám …3.6, 3.6.1, 3.6.2…)konečně podařilo. Někomu se to může zdát podivné, ale já panely přesouvám dost často, protože mi záleží na „pořádku“.

 5. jj napsal(a)

  Opravdu nechápu co jim na takhle triviální funkci trvá tak dlouho. A pak se divím, že jsem jediný člověk v mém okolí kdo ještě používá lišku. O správci stahování škoda slov.

 6. Menty napsal(a)

  No, to bude ještě asi pozůstatek ze současného stavu, protože pokud se panely posunují tímto stylem, tak je nesmysl aby tam ten náhled byl. Až to doladí, tak to bude celé jako mělo být kdysi, okýnko a v tom obsah tabu.

 7. Menty napsal(a)

  Dřív to vypadalo takto: Při tahu žádný náhled: http://oi48.tinypic.com/rvzy1t.jpg

  A při „vytažení“ okýnko: http://oi48.tinypic.com/jg5xjm.jpg