Rubriky: Firefox

Vyšel Firefox 3.6.2

Mozilla včera večer uvolnila Firefox 3.6.2. Ten měl původně vyjít 30. března, ale kvůli bezpečnostní chybě, která byla koncem minulého týdne opravena, bylo vydání uspíšeno a to i přesto, že popis chyby nebyl volně dostupný a chyba nebyla zneužívána. Spolu s touto chybou bylo opraveno dalších více než 100 chyb. Bližší informace získáte v poznámkách k vydání a opravená verze se jako vždy distribuuje v rámci automatických aktualizací prohlížeče. Zmíněná chyba postihovala pouze Firefox 3.6, aktualizace Firefoxu 3.0/3.5 tak vyjdou podle plánu na konci března.

7 komentářů k článku “Vyšel Firefox 3.6.2”

 1. Rom napsal(a)

  To potěší, když se takhle zachovají a update urychlí 🙂

 2. Roman napsal(a)

  No popravdě včera bylo pozdě.Na Gecku funguju ještě od Mozilla suite a Firefox 3.6 byl bezkonkurenčně nejhorší v historii.Až mě překvapilo že něco takového pustí mezi lidi … Trochu mě to připomělo praktiky Mrkvosoftu.Tak snad teď už bude líp :o)

 3. Charla napsal(a)

  jedna z kladných vlastností oproti microsoftu ^^

 4. Pavel Cvrček napsal(a)

  [2] Pokud máš s Firefoxem 3.6 nějaký problém, obrať se na naše fórum podpory, které je na adrese http://forum.mozilla.cz/.

 5. Petr Urban napsal(a)

  [1] To je Mozilla 🙂

 6. Michael napsal(a)

  [2] Konkretne? takhle to vypada jako ujenom takove placnuti…

 7. Roman napsal(a)

  Pavel Cvrček : No byla nás tam spousta a na problémy opravdu nefunguje ani odinstalování doplňků a stejně tak smazání profilu.:o
  Víc bych to neřešil protože tahle verze už poslouchá o dost lépe …