Rubriky: Firefox

Vychází Firefox 3.6 s řadou novinek

Mozilla Corporation dnes večer uvolnila Firefox 3.6. Jedná se o nástupce Firefoxu 3.5, který přináší řadu novinek jako jsou lehké motivy vzhledu Personas, možnost kontroly na neaktuální zásuvné moduly či opětovné zrychlení běhu prohlížeče. Přehled hlavních novinek pro koncové uživatele si můžete přečíst v článku na serveru Root.cz a bližší informace o nové verzi jsou též dostupné v českých poznámkách k vydání. Přehled novinek pro webové vývojáře přináší Mozilla Developer Center.

Firefox 3.6 je dostupný v 74 jazycích a jako již tradičně mezi nimi nechybí čeština. Rádi bychom při této příležitosti poděkovali všem členům komunity, kteří pomáhají budovat projekt Mozilla. Jejich nápady, tipy a připomínky pomáhají projekt dále rozvíjet a i díky nim se posouvá dopředu. Pokud byste se i vy chtěli zapojit, pak neváhejte a napište nám.

Firefox 3.6 si můžete volně stáhnout pro Windows, Linux či Mac OS X a měl by být též dostupný skrze automatické aktualizace prohlížeče jako volitelná aktualizace. Pokud budete mít s novou verzí nějaký problém či se budete chtít na něco zeptat, neváhejte navštívit fórum podpory uživatelů, kde vám řada zkušených uživatelů Firefoxu ráda poradí.

5 komentářů k článku “Vychází Firefox 3.6 s řadou novinek”

 1. giany napsal(a)

  je mozne ze som zaznamenal rozdielne vykreslovanie stranok voci predoslej verzii? Lebo niektore stranky vyzeraju inak ako predtym a nezda sa mi, ze by to bolo celkom OK.

 2. Pavel Cvrček napsal(a)

  [1] Pak můžeš mít problém s některým doplňkem či uživatelským profilem. Navštiv fórum podpory (http://forum.mozilla.cz/).

 3. Wendy napsal(a)

  jak je to s verzí 3,6 pro Windows 7 a 64 bitovou architekturou ??
  Bude ? Explorer 8 už ji má.
  Děkuji …

 4. Honza napsal(a)

  Vše nové je hezké ale nikde tady není čeština do FF 3.6 takže moje portahle verze je jen v angličině nedalo by se tím něco udělat???????Honza

  PS : třeba uveřejnit i český jazykový balíček tak jak to udělali bratři slováci

 5. Pavel Cvrček napsal(a)

  [4] Doplnil jsem jej na detailní stránku ke stažení Firefoxu.
  http://www.mozilla.cz/stahnout/firefox/